Příběhy z praxe

Příběh slečny I. - věk 27

Slečna I. přišla do mého salonu s velkými psychickými problémy. Brala antidepresiva, ale její život se jí nelepšil. Nemohla spát a měla velmi silné stavy úzkosti.  Přišla s následující prosbou: "Chtěla bych začít fungovat normálně, a pokud to půjde vysadit prášky, protože cítím,že mi nedělají dobře"

Začaly jsme s terapií, prošly jsme několika bolestnými stavy, které se dotkly vzpomínek na dětství, kdy byla od svého otce bita a ponižovaná. Při každém sezení jsme pomalu "odlupovaly" nánosy, které jakoby držely tělo v napětí a bolesti. Během naší práce slečna I. brala stále antidepresiva. Po 7 terapii začala cítit změny. Říkala: "Cítím zvláštní vnitřní sílu". Zkusily jsme po 10 sezeních udělat pauzu. Měla jistotu, že pokud by se stav zhoršoval, spojíme se a opět budeme v terapii pokračovat. Po 3 měsících mne slečna I. opět navštívila. Čekala jsem, co se za ty tři měsíce stalo a změnilo. I. přestala brát prášky, odešla z nefunkčního vztahu a začala dělat práci, která jí moc baví a která byla jejím dávným snem.  Domluvily jsme se, že občas uděláme terapii, na upevnění pohodového stavu.

 Děkuji slečně I. jejímu tělu, technice Kraniosakrální  biodynamiky a věcem mezi nebem a zemí.

Adina

Příběh pana J.  - věk 70

J. za mnou přišel se silnou bolestí tenisového lokte. Během úvodního rozhovoru, jsem zjistila, že pan J. v mládí často trpěl problémy s krční páteří.

Po úvodním rozhovoru, jsem se rozhodla zaměřit terapii na pojivové tkáně a tekutost systém. Při prvním doteku nás tělo vedlo k krčnímu obraty C7 a začala se ozývat bolest hlavy (dříve na bolesti hlavy velmi trpěl). Pokusila jsem se první bolesti uvolnit a pomalu přešla na paži a celý pletenec ramenní. Ruka začala cukat a tkáň se začala uvolňovat. Bolest ustávala. Pan J. přišel ještě 3- krát až nakonec bolest lokte úplně ustala a on může opět hrát svůj milovaný tenis.

Děkuji

Adina