Příběhy z praxe

Příběh Lucie

Na kraniosakrální terapii jsem začala chodit na doporučení mojí kolegyně z práce, která z ní byla nadšená a vyprávěla úžasné příběhy, jak moc jí tato terapie pomohla. Měla jsem za sebou čerstvou zkušenost s rozvodem, období vlastního odmítání a nepřijímání své osoby a vše se samozřejmě podepsalo i na mém zdravotním stavu. Hledala jsem sama sebe, chtěla jsem se cítit vyrovnaně a po roce chození na klasické terapie jsem pořád neměla pocit, že jsem toho dosáhla. Změna nastala až po několika návštěvách kraniosakrální terapie. Už první terapie mě přesvědčila o tom, že to je to, co jsem hledala, že mi může pomoci. Během ní jsem konečně po dlouhé době našla odpovědi na otázky, proč některé věci mám a proč mě trápí. S každou další terapií jsem se dostávala víc a víc k sobě a čím dál víc se mi otevírala možnost tolik vytouženého stavu vyrovnání. Začala jsem se na svět kolem sebe dívat jinak, na věci, které mne potkali. Začala jsem přijímat sama sebe.

Postupem času se začal zlepšovat i můj zdravotní stav a to i díky autopatii, kterou mi Adinka doporučila a kterou mě provedla. Stala jsem se vnitřně mnohem klidnější, otevřelo se mé ženství a celkově mám pocit většího vnitřního míru. Kraniosakrální terapie mi umožnila neskutečné zážitky, na které do konce svého života nezapomenu. Vím, že ještě nejsem na konci svého hledání, ale už to, kde se dnes nacházím, mě neskutečně těší a největším dárkem za to úsilí je miminko a naše vznikající rodina plná lásky.

Děkuji moc Adinko za vše

Lucie z Prahy

Příběh Nory

Jsem věřící, vždy jsem byla. Moje víra v Boha byla založena na výchově, teorii a přání věřit ve spravedlnost. Spravedlnost jsem neviděla kolem sebe ani ve svém životě, přes víru v Boha jsem již v dětství často byla nešťastná. Kraniosakrální terapie kompletně změnila můj přístup k Bohu, ke zdraví a nemoci i k dění ve světe.  K víře se přiřadil vnitřní pocit něčeho krásného a posvátného, co je uvnitř mě a co se při léčení aktivuje. Cítím Boží esenci v sobě, zažívám pocit radosti, bezpečí a jistoty, že i věci, kterým nerozumím, se dějí z nějakého důvodu a mají svůj mě skrytý smysl. Když ležím u paní Adiny na lehátku, vše je jasné, celý Vesmír i já jsme v pořádku, všechno plyne lehce a přirozeně. Vysvětlit rozumem a logikou tento proces neumím.
Myslím, že nejlepší je to prožít na vlastním těle a ve vlastní duši.

Nora Chvojková

Příběh slečny I. - věk 27

Slečna I. přišla do mého salonu s velkými psychickými problémy. Brala antidepresiva, ale její život se jí nelepšil. Nemohla spát a měla velmi silné stavy úzkosti.  Přišla s následující prosbou: "Chtěla bych začít fungovat normálně, a pokud to půjde vysadit prášky, protože cítím,že mi nedělají dobře"

Začaly jsme s terapií, prošly jsme několika bolestnými stavy, které se dotkly vzpomínek na dětství, kdy byla od svého otce bita a ponižovaná. Při každém sezení jsme pomalu "odlupovaly" nánosy, které jakoby držely tělo v napětí a bolesti. Během naší práce slečna I. brala stále antidepresiva. Po 7 terapii začala cítit změny. Říkala: "Cítím zvláštní vnitřní sílu". Zkusily jsme po 10 sezeních udělat pauzu. Měla jistotu, že pokud by se stav zhoršoval, spojíme se a opět budeme v terapii pokračovat. Po 3 měsících mne slečna I. opět navštívila. Čekala jsem, co se za ty tři měsíce stalo a změnilo. I. přestala brát prášky, odešla z nefunkčního vztahu a začala dělat práci, která jí moc baví a která byla jejím dávným snem.  Domluvily jsme se, že občas uděláme terapii, na upevnění pohodového stavu.

 Děkuji slečně I. jejímu tělu, technice Kraniosakrální  biodynamiky a věcem mezi nebem a zemí.

Adina

Příběh pana J.  - věk 70

J. za mnou přišel se silnou bolestí tenisového lokte. Během úvodního rozhovoru, jsem zjistila, že pan J. v mládí často trpěl problémy s krční páteří.

Po úvodním rozhovoru, jsem se rozhodla zaměřit terapii na pojivové tkáně a tekutost systém. Při prvním doteku nás tělo vedlo k krčnímu obraty C7 a začala se ozývat bolest hlavy (dříve na bolesti hlavy velmi trpěl). Pokusila jsem se první bolesti uvolnit a pomalu přešla na paži a celý pletenec ramenní. Ruka začala cukat a tkáň se začala uvolňovat. Bolest ustávala. Pan J. přišel ještě 3- krát až nakonec bolest lokte úplně ustala a on může opět hrát svůj milovaný tenis.

Děkuji

Adina