Naději všem

O projektu

Tak jak jsem psal v části O mně "Proč vznikly tyto stránky", chci věnovat zisk z prodeje mé první knihy tomu, nebo těm, kteří to nejvíce potřebují. Ať už se jedná o nemocné, nebo hendikepované dítě, které potřebuje finanční prostředky na operaci nebo zdravotnickou pomůcku. Samozřejmě, že bez pomoci vás čtenářů a návštěvníků mých stránek, by to nebylo možné. Prosím vás tedy - pokud víte o někom, kdo takovou pomoc potřebuje - napiště mi. Pokusím se rodiče nebo opatrovníky kontaktovat a s jejich svolením, příběh uveřejnit na svých stránkách. Vy pak můžete svým hlasováním rozhodnout, komu bude věnována částka 70 tisíc Kč.

Jak se do projektu zapojit?

Do projektu se může zapojit každý, kdo si objedná mou knihu za cenu 200,- Kč. Částka 140,- Kč bude tvořit Fond pomoci. Zbylou část (60,- Kč), tvoří poštovné a balné. Náklad 500 ks x 140,- Kč = 70 tisíc určených pro pomoc tomu, kterého vyberete vy, svým hlasováním.

Jak si knížku objednat a forma platby

Knihu si můžete objednat prostřednictvým těchto stránek Kontaktujte nás. Platbu můžete provést převodem na účet nebo můžete zvolit formu dobírky. Knihu vám pošlu neprodleně po objednání. Pokud si přejete napsat do knihy věnování velmi rád to udělám.

Komu pomáháte?

Příběhy lidí, kteží potřebují pomoc najdete v rubrice Pomoc potřebují