Rady pro ženy

1.Zaměstnávejte ho!

Drobnými úkoly jako vymalovat byt, nebo přestěhovat nábytek nejlépe ve všech pokojích a to hlavně před Vánocemi, nebo Velikonocemi zaměstnáte jeho mysl natolik, že nebude mít možnost myslet na hlouposti. Není totiž pro ženu nic horšího, než nudící se chlap, nechaný napospas svým myšlenkám.

2.Odměňujte ho!

Za dobře vykonanou práci ho nezapomeňte náležitě odměnit a to v podobě sportovního přenosu, který mu umožníte sledovat místo svého oblíbeného seriálu. Když mu k tomu i koupíte a otevřete pivo, bude se cítit jako v ráji. Jako kvartální odměnu můžete použít žehlení v luxusní noční košilce, ke které když přidáte i punčochy s podvazkovým pásem, bude (kromě jiného) mít chuť vymalovat byt třeba i vaši matce jenom, aby byl takhle odměňován co nejčastěji.

3.Klaďte otázky

Pokládejte mužům namísto příkazů a výčitek, otázky. Používejte přitom co nejčastěji slovíčko "myslíš". Jednako tím navedete muže na kladnou odpověď a navíc mu tím pohladíte jeho "ego". Těžko totiž muž na otázku: "Miláčku, myslíš, že by si dokázal vymalovat byt týden před Vánocemi?", odpoví, že NE.

4.Prchejte!

Pokud se vám nějakým způsobem nepodařilo zavést do praxe předešlé rady, nebo jste měla smůlu, že jste narazila na "osla" - prchejte! Vezmete nohy na ramena a utíkejte od takového chlapa co nejdál. Nebojte se, že zůstanete sama. To ani náhodou. Za prvé je vás méně než mužů (statistika v ČR) a tak máte z čeho vybírat a za druhé, máte všechny trumfy v rukách vy. Jenom se podívejte kolem sebe. Třeba na internet, kde věty jako: "Pánové!
Z toho vám vypadnou oči z důlků...", nebo "Výstřih bujícím dekoltem není pro každého!", určitě nepsala žena. Jste to tedy vy milé dámy, po čem muži prahnou, a proto nemusíte mít obavu, že zůstanete samé.