Rady pro muže

1.       Naslouchejte své partnerce 

To jak rozdílně fungujeme, popsal už ve své knize "Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše", John Gray. Proto by tato kniha neměla chybět v žádné domácnosti a měli bychom ji mít neustále po ruce. Tím, že budeme opravdu naslouchat ženám, snáz je pochopíme. Když je pak začneme lépe chápat, mnohem rychleji zjistíme, co vlastně chtějí. Věřte, že oni sami to mnohdy ani jen netuší. Proto vzniká mezi námi tolik zbytečných nedorozumění a hádek.

2.       Pamatujte si maličkosti

Snažte se pamatovat si maličkosti, které se vám zdají nepodstatné, no pro ženy mají veliký význam. Ženu vůbec nezajímá, kolik ve skutečnosti stála vaše společná dovolená, i když pro vás je to důležité a musíte si to pamatovat, abyste třeba nezapomněli každý měsíc zaplatit splátku úvěru, který jste si na to vzali. Těžko vám ale odpustí, pokud zapomenete, co měla oblečené na vaši společné romantické večeři, jaké měla náušnice, nebo jak měla třeba upravené vlasy. Pokud to zvládnete, odměna bude "sladká" v podobě její péči a starostlivosti o vás, neboť jí tím dáte najevo, že vám není lhostejná a že si jí všímáte.

3.       Chvalte ji

V kolektivu kolegů a kamarádů si dokážete na vzdálenost 50 metrů a to z jedoucího auta všimnout, že žena na druhé straně ulice je "kost" a že má minimálně trojky. A to třeba i v lednu. Potom si určitě musíte všimnout, že vaše milá má nový účes, zhubla, nebo má jinou rtěnku než obvykle nosí. A nejenom si to všimnout, ale i říct ji, jestli se vám to líbí. Pokud ne, nebojte se jí to jemně naznačit. Je to mnohem lepší než mlčet. Vše co se vám na ní líbí, chvalte a to vždy, když se na ni podíváte. Nepostačí vám, pro vás možno dostatečný argument, že jste jí to přeci už řekl -loni!

4.       Děkujte jí

Za snídani, za oběd i večeři. Poděkujte ji, vždy když si oblékáte vypranou a vyžehlenou košili. Děkujte jí za krásně upravený a nazdobený stůl, za umyté umývadlo, na kterém vždy zůstane alespoň jeden chloupek po vašem holení, nebo za vyleštěné zrcadlo na kterém zůstalo pár kapiček po tom, jak jste se myl. Žena není náš sluha, ale to, že nám slouží, dělá z vlastní vůle, dobrovolně a z lásky k nám.  Za to si určitě zaslouží to nejmenší, co jí můžeme dát. Slova uznání a poděkování!

5.       Překvapujte ji

Ženy milují překvapení. Jsou od přírody mnohem víc zvědavé než my. Proto nešetřete drobnými překvapeními. Přinést ji květiny nejenom když má svátek, nebo narozeniny, ale kdykoli, jen tak. Třeba za včerejší báječnou večeři, která vám chutnala a kterou dělala poprvé, když dostala od kamarádky recept. Změňte účes, oholte se, nebo si naopak nechte narůst knír a to jenom kvůli ní, jestli se jí to bude líbit. Položte na stůl lístky do divadla, třeba v době, kdy pravidelně již několik let chodíte na volejbal s kamarády. Pro vás jsou to možná hlouposti, no pro ženu mají nesmírný význam. Proč třeba i tímto způsobem nedat najevo ženě, že si jí vážíte i milujete? Navíc vám taková překvapení zpestří vztah, který tímto nikdy nezevšední.

6.       Milujte ji!

A to nejenom tím, že jí to budete říkat, což doufám, že je samozřejmé, ale taky jí i skutečně milovat. Nemám tím na mysli naše mužské uspokojení a pak spánek. Mám na mysli milovat ženu tak, aby ona byla uspokojena, a pak se můžeme uspokojit my.  Ve srovnání s ženou, je to u nás otázka okamihu.

Můžete na to použít metodu, kterou já nazývám "Fazolová".

Za každý partnerčin orgasmus a uspokojení vhodíte do velké sklenice jednu bílou fazoli. Za každé vaše vyvrcholení do druhé sklenice jednu hnědou. Tak to dělejte celý rok. Aby vaše partnerka byla spokojená a bezmezně vás milovala, musí být na konci roku minimálně jednou tolik bílých fazolí než hnědých. Jak toho dosáhnout nechám už na vaši fantazii. Příští rok postupujete obráceně a fazole odebíráte. Pokud vám na konci roku fazole zbudou, něco je špatně a intimita se pomalu z vašeho vztahu vytrácí.

Dodržováním těchto rad bude váš vztah harmonický a obou vám přinese uspokojení a radost. Nemusíte si dělat žádné vrásky z toho, že se vám vaše vynaložená energie nevrátí. Budete překvapeni!

Co se týče rad pro ženy, tak vynechám rady, kterýma se ženy řídí, protože jsou ženy.  Jsou totiž od přírody citlivější, empatičtější a pozornější než my muži. Nemusíme jim připomínat, kdy máme narozeniny, ani si vynucovat pochvalu nebo pohlazení. Uvedu proto jenom rady, které muže udrží v jakémsi "pohotovostním režimu".