Jak 100ho ven

aneb co nám brání mít peníze, zdraví i najít pravou lásku!

Jsem "obyčejný" člověk. Nejsem milionář, ani světově známá osobnost. Nejsem mocný politik, ani žádná vědecká "kapacita" a přesto si myslím, že jsem nesmírně důležitý! Stejně tak, jako je nesmírně důležitý každý jeden z vás - "obyčejných" lidí. Netvoříme zákony ani neurčujeme pravidla, podle kterých se musíme řídit a přesto, jsme to my, bez kterých by neměly žádnou cenu. Co by byli politici bez voličů, banky bez klientů, potravinové řetězce bez spotřebitelů, muži bez žen a ženy bez mužů?

                Peníze, zdraví i pravou lásku. Kdo by je nechtěl? Toužíme po nich téměř všichni, no ne všichni je mají. Proč? Možná si řeknete, tak jako jsem si to kdysi říkával i já: "Nejsem vyvolený." To ovšem není pravda! Můžeme je mít, ale není to zadarmo. Musíme porazit opravdu silné soupeře, jakými jsou finanční instituce, potravinové řetězce, farmaceutické společnosti - využívající nejrafinovanějších reklamních triků založených na nejnovějších poznatcích našeho chovávání - a v neposlední řadě i naši vlastní mysl.

                Zdá se to být nemožné, ale jde to. Je k tomu zapotřebí udělat pár kroků, přesněji tisíce drobných krůčků, tak jak jsem je před léty začal dělat i já. Ti z vás, kteří četli mou první knihu I MUŽI MAJÍ DUŠI, vědí, že jsem přišel o všechno. Dům, auto i rodinu, no našel jsem cestu zpět i skutečnou lásku. Dnes
o sobě můžu říct, že jsem šťastný člověk. Jsem zdravý, mám dostatek peněz na pokrývání svých potřeb, plní se mi to, o čem jsem doposud jenom snil a po svém boku mám milující a laskavou ženu, po jaké jsem vždy toužil! Máme zdravé a krásné děti, ze kterých máme radost.

                Jak se mi to podařilo? Jednoduše! Den za dnem jsem krůček po krůčku naplňoval slova i rady psané lidmi, kteří to dokázali. Děkuji všem, kteří o tom napsali nebo vyprávěli svým známým a ty zase svým známým a já se to mohl dočíst, nebo doslechnout. 

                V této kapitole Jak 100ho ven je jenom několik mých kroků, které jsem udělal a pokud vám budou nápomocny na vaší cestě za štěstím, budu nesmírně poctěn. 

Předmluva

Peníze

Rozbor

Jak z toho ven

Shrnutí

Zdraví

Rozbor

Jak z toho ven

Nápoje a pitný režim

Láska

Co s tím

Rady pro muže

Rady pro ženy

Diskusní téma: Jak 100ho ven

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek